Prawo Rodzinne – rozwody, alimenty, kontakty z dziećmi…

Wiemy jak trudną sytuacją jest rozwód, dlatego też naszym klientom gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Nasi prawnicy poprowadzą sprawę tak, by była ona jak najmniej uciążliwa dla naszego klienta jednocześnie doprowadzając do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Przez wiele lat działalności kancelarii jeszcze żadna sprawa nie skończyła się z obarczeniem naszego klienta wyłączną winą za rozpad małżeństwa. Do końca 2017 r. zakończyliśmy z sukcesem 119 spraw z zakresu prawa rodzinnego.

Zadowoleni klienci to nasza wizytówka.

Pomożemy Państwu także w pozostałym zakresie Prawa Rodzinnego w przedmiocie:

  • ustalenia pochodzenia dziecka, zaprzeczenie, ustalenie ojcostwa;
  • władzy rodzicielskiej, w tym ustaleniu kontaktów między rodzicami a dziećmi;
  • obowiązku alimentacyjnego;
  • spraw o przysposobienie;
  • ustalenia miejsca pobytu dziecka;
  • odrzucenia spadku przez małoletnie dziecko;
  • innych spraw z zakresu prawa rodzinnego.

Jeśli szukają Państwo prawników, którzy zajmują się tylko sprawami z zakresu prawa rodzinnego i spadków to właśnie my. 

Jeśli coś jest od wszystkiego to znaczy, że jest do niczego. Podobnie jest z prawnikami, nie ma możliwości aby prawnik znał doskonale przepisy z każdej dziedziny prawa i z powodzeniem prowadził zarówno sprawy rozwodowe jak i sprawy upadłościowe czy też z zakresu prawa bankowego. W naszej kancelarii każdy ma swoją dziedzinę, w której się specjalizuje. Takie podejście daje gwarancję najwyższej jakości usług świadczonych przez prawników specjalizujących się w prawie rodzinnym.

Skontaktuj się z nami:

e-mail: kancelaria@grawalex.pl

telefon: +48 507 514 444

 

 

Współpracujemy z profesjonalnym i sprawdzonym biurem detektywistycznym, dzięki czemu możemy dać gwarancję kompleksowości usług.